Ξεκινά αύριο (29 Ιουλίου) το 4ο "3on3 Basketball Tournament Σ.Κ. Νικόπολη Πρέβεζας" που είναι αφιερωμένο στη μνήμη του Στάθη Παρούση.
Στο φετινό τουρνουά θα συμμετάσχουν 76 ομάδες όλων των κατηγοριών.
ΑΝΤΡΕΣ
6ος
|
7ος
|
8ος
|
9ος
|
10ος
|
ΣΤ1 ΛΙΟΚΙΑΤΖΗΔΕΣ
|
Ζ1 ΑΧΡΗΣΤΑ ΥΛΙΚΑ
|
Η1 ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ
|
Θ1 ΤΑΒΕΡΝΑ
ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ
|
Ι1 ΞΕΓΥΡΙΣΜΕΝΑ ΠΡΙΑΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΛΑΓΟΣ
|
ΣΤ2 ΤΡΕΙΣ ΚΙ Ο ΣΚΟΥΛΙΟΣ
|
Ζ2 ΟΙ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΙ
|
Η2 BOIS AND ZOIS
|
Θ2 CLEVELAND – ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ
|
Ι2 MIGHTY BULLS
|
ΣΤ3 SUPERKILL
|
Ζ3 ΜΙΛΓΟΥΟΚΙ ΜΠΑΚΣ ΜΠΑΝΙ
|
Η3 ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ
|
Θ3 MEZZO
|
Ι3 ΧΑΛΙΑΜΟΥΤΡΕΣ
|
ΣΤ4 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ
|
Ζ4 WALKERS
|
Η4 ΣΥΡΡΑΚΟ BULLS
|
Θ4 PORTLAND TRAIL
BLAZZERS
|
Ι4 ΟΙ ΜΙΣΟΙ
|
|
|
Η5 ΙΠΤΑΜΕΝΑ ΑΓΓΟΥΡΙΑ
|
Θ5 L.A.P.D.
|
Ι5
ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ
ΚΑΜΑΡΙΝΑΣ
|
ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ
ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ
1ος
|
2ος
|
3ος
|
4ος
|
Α1 ΒΑΒΕΤΣΗ
|
Β1 ΑΘΛΗΣΙΣ
|
Γ1 TERROVO TEAM
|
Δ1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
|
Α2 ΜΠΕΛΛΟΥ
|
Β2 GRAND FAMILY
|
Γ2 ΛΑΜΠΡΗ
|
Δ2 ΚΑΛΑΝΤΖΗ
|
Α3 DITROIT PISTOLS
|
Β3 ΤΣΟΥΜΕ
|
Γ3 ΝΤΟΥΣΙΑ
|
Δ3 ΚΙΣΤΗ
|
Α4 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
|
Β4 ΑΛΦΑΝΤΑΚΗ
|
Γ4 IBATE ANITAKO
|
Δ4 ΜΙΧΟΥ
|
ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ
ΠΑΙΔΕΣ
1ος
|
2ος
|
Α1 MORE BASKETBALL
|
Β1 ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ
|
Α2 ΧΕΛΩΝΟΝΙΤΖΑΚΙΑ
|
Β2 FANTASTIC 4
|
Α3 ORLANDO TRAGIC
|
Β3 THOUNDERS
|
Α4 ALL STAR
|
|
ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
1ος
|
Α1 POWER PASS GIRLS
|
Α2 Η ΚΛΙΚΑ
|
Α3 ΑΠ’ ΟΛΑ
|
Α4 THUNDERCATS
|
ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥΣ 1η ΟΜΑΔΑ – 4η ΟΜΑΔΑ και 2η ΟΜΑΔΑ
– 3η ΟΜΑΔΑ
ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1ος
|
Α1 ΟΙ ΑΠΑΙΚΤΕΣ
|
Α2 ΚΟΚΚΙΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ
|
Α3 FUTURE STARS
|
ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΤΕΛΙΚΟ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
1ος
|
Α1 DREAM TEAM
|
Α2 ΟΙ ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΠΟΙ
|
Α3 CHICAGO FIRES
|
ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΤΕΛΙΚΟ
ΤΕΤΑΡΤΗ
|
|||||||
|
1ο
ΓΗΠΕΔΟ
|
2ο
ΓΗΠΕΔΟ
|
3ο
ΓΗΠΕΔΟ
|
4ο
ΓΗΠΕΔΟ
|
5ο
ΓΗΠΕΔΟ
|
6ο
ΓΗΠΕΔΟ
|
7ο
ΓΗΠΕΔΟ
|
6.30 – 6.50
|
ΟΙΚΟΓΕΝ.
Δ3 – Δ4
|
ΜΙΝΙ
Α1 – Α2
|
ΟΙΚΟΓΕΝ.
Α1 – Α2
|
ΠΑΙΔΕΣ
Α3 – Α4
|
|
|
|
6.50 – 7.10
|
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
Α3 – Α4
|
ΠΑΙΔΕΣ
Α1 – Α2
|
ΟΙΚΟΓΕΝ.
Β1 – Β3
|
|
|
|
|
7.10 – 7.30
|
Στ1
– Στ2
|
Ζ1 – Ζ2
|
ΟΙΚΟΓΕΝ.
Γ1 – Γ2
|
Η1
– Η2
|
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
Α1 – Α2
|
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Α2 – Α3
|
|
7.30 – 7.50
|
Θ1
– Θ2
|
Ι1
– Ι2
|
ΠΑΙΔΕΣ
Β1 – Β2
|
Στ3
– Στ4
|
ΜΙΝΙ
Α2 – Α3
|
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Α1 – Α2
|
|
7.50 – 8.10
|
Ζ3 – Ζ4
|
Ι3
– Ι4
|
ΟΙΚΟΓΕΝ.
Γ1 – Γ3
|
Θ3
– Θ4
|
ΟΙΚΟΓΕΝ.
Δ2 – Δ3
|
|
|
8.10 – 8.30
|
Η1
– Η5
|
Ι2
– Ι5
|
ΟΙΚΟΓΕΝ.
Α1 – Α3
|
Θ2
– Θ5
|
|
|
|
8.30 – 8.50
|
Στ1
– Στ3
|
Ζ2 – Ζ3
|
ΠΑΙΔΕΣ
Β1 – Β3
|
Ζ1 – Ζ4
|
|
|
|
8.50 – 9.10
|
Η3
– Η5
|
Ι1
– Ι3
|
ΟΙΚΟΓΕΝ.
Δ1 – Δ3
|
Ι4
– Ι5
|
|
|
|
9.10 – 9.30
|
Θ2
– Θ4
|
Γ1
– Γ3
|
|
Η2
– Η5
|
|
|
|
9.30 – 9.50
|
Ι2
– Ι4
|
Θ1
– Θ3
|
|
Η3
– Η4
|
|
|
|
ΠΕΜΠΤΗ
|
|||||||
|
1ο
ΓΗΠΕΔΟ
|
2ο
ΓΗΠΕΔΟ
|
3ο
ΓΗΠΕΔΟ
|
4ο
ΓΗΠΕΔΟ
|
5ο
ΓΗΠΕΔΟ
|
6ο
ΓΗΠΕΔΟ
|
7ο
ΓΗΠΕΔΟ
|
6.30 – 6.50
|
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Α1
– Α3
|
ΠΑΙΔΕΣ
Α2
– Α3
|
ΟΙΚΟΓΕΝ.
Α1
– Α4
|
ΠΑΙΔΕΣ
Α1
– Α4
|
|
|
|
6.50 – 7.10
|
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
Α1
– Α4
|
ΟΙΚΟΓΕΝ.
Γ2
– Γ3
|
ΟΙΚΟΓΕΝ.
Β1
– Β4
|
ΟΙΚΟΓΕΝ.
Δ1
– Δ4
|
|
|
|
7.10 – 7.30
|
Ε1
– Ε2
|
Δ1 – Δ4
|
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
Α3
– Α2
|
Ε3
– Ε4
|
ΟΙΚΟΓΕΝ.
Α2
– Α3
|
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Α2
– Α1
|
ΜΙΝΙ
Α2
– Α3
|
7.30 – 7.50
|
Α1 – Α4
|
Ζ1
– Ζ3
|
ΟΙΚΟΓΕΝ.
Β2
– Β3
|
Γ1 – Γ4
|
|
|
|
7.50 – 8.10
|
Ε2
– Ε4
|
Ε1
– Ε3
|
ΠΑΙΔΕΣ
Α1
– Α3
|
Ζ2
– Ζ4
|
|
|
|
8.10 – 8.30
|
Γ3 – Γ4
|
Α3 – Α4
|
ΜΙΝΙ
Α2
– Α1
|
Στ2 – Στ3
|
ΠΑΙΔΕΣ
Β3
– Β1
|
|
|
8.30 – 8.50
|
Ε1
– Ε4
|
Ε2
– Ε3
|
ΠΑΙΔΕΣ
Β3
– Β2
|
Η1 – Η3
|
|
|
|
8.50 – 9.10
|
Η2 – Η4
|
Θ1 – Θ4
|
ΟΙΚΟΓΕΝ.
Α3
– Α4
|
Στ2 – Στ4
|
|
|
|
9.10 – 9.30
|
Θ2 – Θ3
|
Ι1 – Ι4
|
ΟΙΚΟΓΕΝ.
Δ2
– Δ4
|
Ι3 – Ι5
|
|
|
|
9.30 – 9.50
|
Στ1 – Στ4
|
Θ4 – Θ5
|
|
Η4 – Η5
|
|
|
|
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
|
|||||||
|
1ο
ΓΗΠΕΔΟ
|
2ο
ΓΗΠΕΔΟ
|
3ο
ΓΗΠΕΔΟ
|
4ο
ΓΗΠΕΔΟ
|
5ο
ΓΗΠΕΔΟ
|
6ο
ΓΗΠΕΔΟ
|
7ο
ΓΗΠΕΔΟ
|
6.30 – 6.50
|
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
Α2 – Α4
|
ΠΑΙΔΕΣ
Β2 – Β3
|
ΟΙΚΟΓΕΝ.
Δ1 – Δ2
|
ΠΑΙΔΕΣ
Α2 – Α4
|
ΟΙΚΟΓΕΝ.
Γ1 – Γ4
|
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Α1 – Α3
|
|
6.50 – 7.10
|
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
Α1 – Α3
|
ΜΙΝΙ
Α3 – Α1
|
ΟΙΚΟΓΕΝ.
Β2 – Β4
|
|
|
|
|
7.10 – 7.30
|
Α1
– Α2
|
Β1 – Β2
|
ΟΙΚΟΓΕΝ.
Γ3 – Γ4
|
Β3 – Β4
|
|
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Α3 – Α2
|
|
7.30 – 7.50
|
Δ1
– Δ2
|
Δ3
– Δ4
|
ΟΙΚΟΓΕΝ.
Β3 – Β4
|
Γ1
– Γ2
|
ΟΙΚΟΓΕΝ.
Β1 – Β2
|
ΜΙΝΙ
Α3 – Α2
|
|
7.50 – 8.10
|
Β1 – Β4
|
Α2
– Α3
|
|
Β2 – Β3
|
|
|
|
8.10 – 8.30
|
Γ2
– Γ3
|
Δ2
– Δ4
|
ΟΙΚΟΓΕΝ.
Α2 – Α4
|
Δ1
– Δ3
|
|
|
|
8.30 – 8.50
|
Η1
– Η4
|
Η2
– Η3
|
ΠΑΙΔΕΣ
Β2 – Β4
|
Θ3
– Θ5
|
|
|
|
8.50 – 9.10
|
Α2
– Α4
|
Β2 – Β4
|
ΟΙΚΟΓΕΝ.
Γ2 – Γ4
|
Β1 – Β3
|
|
|
|
9.10 – 9.30
|
Δ2
– Δ3
|
Α1
– Α3
|
|
Γ2
– Γ4
|
|
|
|
9.30 – 9.50
|
Ι1
– Ι5
|
Ι2–
Ι3
|
|
Θ1
– Θ5
|
|
|
|
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου